دوشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۰۱

جهانگیری مطرح کرد

بررسی مسایل و مشکلات مسیرهای دوچرخه در قالب طرح توسعه سامانه دوچرخه سواری

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: مسایل و مشکلات مسیرهای دوچرخه در جلسه بررسی و کنترل بخش اول طرح توسعه سامانه دوچرخه سواری شهر قزوین مورد رسیدگی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: با توجه به اینکه یکی از دستورکارهای مهم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین احداث مسیرهای دوچرخه براساس طرح جامع ترافیک شهر است، اقدامات لازم برای بررسی وضعیت و مشکلات این مسیرها در دستورکار قرار گرفته است.


وی عنوان کرد: در این راستا جلسه بررسی و کنترل بخش اول طرح توسعه سامانه دوچرخه سواری شهر قزوین با حضور مشاور پروژه و اعضای کمیته دوچرخه تشکیل شد.


مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: در این جلسه مسیرهای دوچرخه موجود در سطح شهر بررسی شده و نواقص و مشکلات این مسیرها احصاء شد.


جهانگیری خاطرنشان کرد: این اقدامات در راستای رفع مشکلات مسیرهای موجود و ارایه شبکه پیشنهادی در مرحله بعدی پروژه انجام شده است.


وی یادآور شد: در این بررسی مشکلات مسیرهای دوچرخه از جمله عدم پیوستگی ، تصادفات و سرقت جدا کننده های فلزی   مسیرها احصاء شده و راهکارهای مطلوب برای رفع آن ها ارایه شد که به زودی اجرا می شود.
پایان پیام/

تصاویر مرتبط