چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۵

جهانگیری خبر داد

نصب۷عدد تابلوی راهنمای مسیر جدید در معابر سطح شهر

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: طراحی، ساخت و نصب۷عدد تابلوی راهنمای مسیر جدید برای معابر سطح شهر در دستورکار سازمان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: تغییرات و اصلاحات هندسی انجام شده در سطح شهر موجب تغییر در دسترسی های رانندگان می شود.


وی عنوان کرد: به این منظور باید در تابلوهای راهنمای مسیر سطح شهر نیز تغییراتی ایجاد شود از جمله اینکه اصولا نیاز به افزایش تعداد تابلوهای راهنمای مسیر احساس می شود.


مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: در این راستا با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته طراحی، ساخت و نصب ۷عدد تابلوی راهنمای مسیر جدید در دستورکار سازمان قرار گرفته است.


جهانگیری خاطرنشان کرد: این تابلوها در بلوار شهید سلیمانی، تقاطع ایران-پیروزی، تقاطع کانال با بلوار شهید سلیمانی، ، قبل از تقاطع هشت بهشت در بلوارشهید سلیمانی و بلوار بهشتی قبل از پل نصر نصب می شود.


وی یادآور شد: مجموع متراژ این تابلوها حدود ۱۶۰مترمربع بوده و اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این پروژه نیز حدود700میلیون تومان است.


پایان پیام/

تصاویر مرتبط