یکشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

جهانگیری خبر داد

آغاز پروژه نرده گذاری بلوار امام علی (ع)

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: به منظور حذف تردد غیر مجاز در محدوده تقاطع غیرهمسطح امام علی (ع)رفوژ میانی این بلوار نرده گذاری می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: تردد غیرمجاز عابران پیاده ار عرض معابر خطرآفرین بوده و در بسیاری از موارد منجر به وقوع تصادف می شود.
وی عنوان کرد: با توجه به این امر، اقدامات لازم برای حذف ترددهای غیرمجاز عابران پیاده از عرض معابر سطح شهر انجام می شود که یکی از این اقدامات، نرده گذاری رفوژ میانی بلوارها است.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: با این اقدام از تردد عابران پیاده از عرض معابر پرخطر جلوگیری شده و به تبع آن آمار تصادفات درون شهری کاهش می یابد.
جهانگیری گفت: به منظور حذف ترددهای غیرمجاز عابران پیاده در محدوده تقاطع غیرهمسطح امام علی (ع) پروژه نصب نرده در رفوژ میانی این بلوار در دستورکار سازمان قرار گرفت.
جهانگیری خاطرنشان کرد: در حال حاضر اجرای پروژه نرده گذاری رفوژ میانی بلوار امام علی (ع) به طول 300 متر آغاز شده و با توجه به نامساعدبودن شرایط آب و هوایی تکمیل و بهره برداری از این پروژه تا پایان آذرماه جاری به طول می انجامد.
وی یادآور شد: سایر معابر سطح شهر نیز از نظر ایمنی همواره مورد بررسی قرار می گیرد تا در صورت نیاز نسبت به اجرای پروژه هایی که موجب افزایش ایمنی معابر درون شهری می شود، اقدام کنیم.
پایان پیام/

تصاویر مرتبط