یکشنبه ۱۳۹۹/۰۲/۲۱

جهانگیری خبر داد:

تهیه و اجرای طرح انحراف ترافیکی جاده نسیم شمال

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: با توجه به بهسازی جاده نسیم شمال، طرح انحراف ترافیکی این مسیر که شامل طراحی ۲۸ تابلوی جدید و اصلاح تابلوهای موجود بود، تهیه شده و در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین، جهانگیری افزود: به دلیل حجم بالای ترددها از مسیر جاده نسیم شمال و نیاز به مرمت و بازسازی این مسیر، براساس مصوبه شورای ترافیک استان، این مسیر مسدود شده است.


وی اظهار کرد: با توجه به آغاز مرحله نخست پروژه بهسازی و روسازی آسفالت جاده نسیم شمال حدفاصل تقاطع جاده تاکستان-رشت، مسیرهای جایگزین با تقسیم کار صورت گرفته میان اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری قزوین، مشخص شده است.


مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین ادامه داد: همچنین طرح انحراف ترافیکی محدوده، توسط سازمان تهیه شده که شامل بررسی تابلوهای راهنمای مسیر موجود، برای اصلاح آنها و طراحی ۲۸ تابلوی هدایت مسیر از مبادی ورودی بویین زهرا، تاکستان و رشت و هدایت وسایل نقلیه از محدوده‌های شهری است.


جهانگیری گفت: اجرای پروژه طراحی تابلوهای جدید و اصلاح تابلوهای راهنمای مسیر موجود تاکنون با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی همراه بوده و ۲۰۰ تابلو در محدوده کارگاه جمع آوری شده است.


وی  اظهار کرد: با توجه به اهمیت جاده نسیم شمال در تردد خودروهای سنگین، سعی داریم در اجرای آن بخش از پروژه که برعهده سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قزوین قرار گرفته است، سرعت عمل لازم را اعمال کنیم.


پایان پیام.
 

تصاویر مرتبط