سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۶

جهانگیری:

تثبیت نیوجرسی در خیابان عدلیه در تقاطع دادگستری انجام شد

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: به منظور ساماندهی تردد خودروها در خیابان عدلیه تقاطع دادگستری نسبت به تثبیت نیوجرسی در این معبر اقدام شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: یکی از راهکارهای ترافیکی برای ایجاد یا انسداد مسیرهای تردد در معابر سطح شهر استفاده از نیوجرسی است و با توجه به اینکه نیوجرسی ها قابلیت جابجایی دارند از این روش برای ایجاد یا انسداد محدودیت های موقت استفاده می شود.

وی عنوان کرد: با توجه به نیازسنجی صورت گرفته، تصمیمات لازم برای ساماندهی تردد خودروها در خیابان عدلیه تقاطع دادگستری با استفاده از تثبیت نیوجرسی در دستور کار سازمان قرار گرفته تا در آینده نسبت به جدولگذاری در این محدوده اقدام شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تصریح کرد: اقدامات ترافیکی مختلف که از طریق اجرای پروژه های عمرانی توسط این سازمان اجرا می شود در راستای تسهیل در تردد شهروندان در معابر در سطح شهر است و انتظار می رود شهروندان نیز در این مسیر با ما همراهی لازم را داشته باشند تا با کاهش بار ترافیکی معابر شهری مطلوب به لحاظ ترافیکی داشته باشیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط