چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۳

جهانگیری:

همزمان با آغاز سال تحصیلی طرح عابریار در تقاطع ها اجرا می شود

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید طرح عابریار در تقاطع های پر تردد سطح شهر اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: طرح عابریار چند سال قبل ابتدا به صورت آزمایشی در شهر قزوین اجرا شد و با توجه به اینکه نتایج خوبی از اجرای این طرح حاصل شد، هر ساله در ایام بازگشایی مدارس و روزهای پایانی سال نسبت به اجرای این طرح اقدام می شود.

وی عنوان کرد: در آغاز سال تحصیلی جدید نیز طرح عابریار را در معابر و تقاطع های پر تردد شهر از جمله خیابان های خيام، بوعلی، چهارراه عدل، خیابان پيغمبريه و خیابان هلال احمر به مرحله اجرا در می آوریم.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تصریح کرد: قوانین ترافیکی در قالب این طرح و با استفاده از روش های نوین مانند اهدای جایزه و استفاده از کاراکترهای نمایشی به شهروندان به ویژه دانش آموزان آموزش داده می شود.

جهانگیری خاطرنشان کرد: تجربه ثابت کرده طرح عابریار به دلیل جذابیتی که برای مخاطبان دارد، بستری فراهم می کند که در سایر ایام سال که طرح عابریار اجرا نمی شود، شهروندان قوانین ترافیکی را در ترددهای خود لحاظ کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط