یکشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۴

جهانگیری:

پروژه ایمن سازی مسیر دوچرخه بلوار معلم در حال اجراست

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: پروژه ایمن سازی مسیر دوچرخه بلوار معلم حدفاصل چهارراه نوروزیان به سمت انتهای بلوار معلم به طول۱.۵کیلومتر با موانع فلزی، استوانه ایمنی و تابلوهای حاشیه نما در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: ایمن سازی مسیرهای دوچرخه سطح شهر با استفاده از روش های مختلف از جمله نصب جداکننده های فلزی و استوانه های ایمنی یکی از دستورکارهای سازمان به شمار می رود.

وی افزود: درحال حاضر در این راستا ایمن سازی مسیر دوچرخه بلوار معلم حدفاصل چهارراه نوروزیان به سمت انتهای بلوار معلم در حال اجرا است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری عنوان کرد: طول این مسیر ۱.۵کیلومتر بوده و با استفاده از جداکننده های فلزی، استوانه ایمنی و تابلوهای حاشیه نما در حال ایمن سازی است.

جهانگیری تصریح کرد: هدف از ایمن سازی مسیرهای دوچرخه حفظ امنیت بیشتر دوچرخه سواران و ترغیب شهروندان به استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه پاک در ترددهای درون شهری است.

وی خاطرنشان کرد: زیرساخت های لازم برای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری به خوبی در حال فراهم شدن است و تاکنون نیز مسیرای دوچرخه در بخش قابل توجهی از معابر شهر احداث است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری یادآور شد: هدف نهایی احداث و ایمن سازی مسیرهای دوچرخه در تمام معابر شهر براساس طرح جامع ترافیک است که با برنامه ریزی منسجم در حال پیگیری است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط